Мироненко Василій Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ПРОМИСЛОВО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ "МЕГАТЕХСЕРВІС"
ЄДРПОУ
39489675
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
10.09.2025
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Мироненко Василій Васильович

У яких підприємствах згадується Мироненко Василій Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Мироненко Василій Васильович згадується по відношенню до компаній: "ПРОМИСЛОВО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ "МЕГАТЕХСЕРВІС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Мироненко Василій Васильович займав/займала посади: Засновник

В яких компаніях Мироненко Василій Васильович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Мироненко Василій Васильович вказано в компаніях "ПРОМИСЛОВО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ "МЕГАТЕХСЕРВІС"

Мироненко Василій Васильович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Мироненко Василій Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Мироненко Василій Васильович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні відомості підібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Мироненко Василій Васильович, що згадується у організаціях: "ПРОМИСЛОВО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ "МЕГАТЕХСЕРВІС" та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент звернення в системі YouControl.

Мироненко Василій Васильович — відомості у досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керівника Мироненко Василій Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої компанії, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Мироненко Василій Васильович.