Муліка Ігор Вікторович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ"
ЄДРПОУ
40024231
Місто
Полтава
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - інформація контрагента Муліка Ігор Вікторович

У яких фірмах згадується Муліка Ігор Вікторович?

Згідно з даними реєстрів на Муліка Ігор Вікторович згадується по відношенню до компаній: ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Муліка Ігор Вікторович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Муліка Ігор Вікторович вказано в якості керівника в компаніях ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ"

Муліка Ігор Вікторович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Муліка Ігор Вікторович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Муліка Ігор Вікторович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні відомості зібрані та сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Муліка Ігор Вікторович, що згадується у фірмах: ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ" та ін.

Надана інформація є вірною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Муліка Ігор Вікторович — відомості у досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє директора Муліка Ігор Вікторович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої організації, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Муліка Ігор Вікторович.