Мудрий Максим Миколайович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"Б.А.М. СЕРВІС"
ЄДРПОУ
38586298
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
09.06.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - інформація контрагента Мудрий Максим Миколайович

У яких організаціях згадується Мудрий Максим Миколайович?

Згідно з даними реєстрів на Мудрий Максим Миколайович згадується по відношенню до компаній: "Б.А.М. СЕРВІС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Мудрий Максим Миколайович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких організаціях Мудрий Максим Миколайович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Мудрий Максим Миколайович вказано в компаніях "Б.А.М. СЕРВІС"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Мудрий Максим Миколайович вказано в якості керівника в компаніях "Б.А.М. СЕРВІС"

Мудрий Максим Миколайович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Мудрий Максим Миколайович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Мудрий Максим Миколайович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені дані вибрані та структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повне досьє про Мудрий Максим Миколайович, що згадується у підприємствах: "Б.А.М. СЕРВІС" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент формування запиту в системі YouControl.

Мудрий Максим Миколайович — відомості у досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Мудрий Максим Миколайович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно здійснити пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої підприємства, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Мудрий Максим Миколайович.