Мріщук Андрій Олександрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"НКН-ТРАНС"
ЄДРПОУ
36169467
Місто
Житомир
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
03.07.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ЖИТОМИРПРОМСПЕЦБУД"
ЄДРПОУ
33019799
Місто
Житомир
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
02.07.2026
Детальніше
Назва компанії
"ТЕХНО БУД"
ЄДРПОУ
41266538
Місто
Житомир
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
02.07.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ОЙЛ-ІКС"
ЄДРПОУ
39981303
Місто
Житомир
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
02.07.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ПРОФІЛЬТЕХ"
ЄДРПОУ
37260027
Місто
Житомир
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ЕКОВІНЕНЕРГО"
ЄДРПОУ
40734284
Місто
Вінниця
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Мріщук Андрій Олександрович

У яких підприємствах згадується Мріщук Андрій Олександрович?

Згідно з даними реєстрів на Мріщук Андрій Олександрович згадується по відношенню до компаній: "НКН-ТРАНС" "ЖИТОМИРПРОМСПЕЦБУД" "ТЕХНО БУД" "ОЙЛ-ІКС" "ПРОФІЛЬТЕХ" "ЕКОВІНЕНЕРГО"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Мріщук Андрій Олександрович займав/займала посади: Засновник Бенефіціар

В яких підприємствах Мріщук Андрій Олександрович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Мріщук Андрій Олександрович вказано в компаніях "НКН-ТРАНС" "ТЕХНО БУД" "ОЙЛ-ІКС" "ПРОФІЛЬТЕХ" "ЕКОВІНЕНЕРГО"

Мріщук Андрій Олександрович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Мріщук Андрій Олександрович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Мріщук Андрій Олександрович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені відомості вибрані та сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Мріщук Андрій Олександрович, що згадується у компаніях: "НКН-ТРАНС", "ЖИТОМИРПРОМСПЕЦБУД", "ТЕХНО БУД", "ОЙЛ-ІКС", "ПРОФІЛЬТЕХ", "ЕКОВІНЕНЕРГО" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Мріщук Андрій Олександрович — структура досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє директора Мріщук Андрій Олександрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої компанії, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Мріщук Андрій Олександрович.