Меметов Есфет Меметович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ФАВОРИТ-КОНСАЛТІНГ"
ЄДРПОУ
33671912
Місто
Нікіта
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
31.01.2024
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Меметов Есфет Меметович

У яких організаціях згадується Меметов Есфет Меметович?

Згідно з даними реєстрів на Меметов Есфет Меметович згадується по відношенню до компаній: "ФАВОРИТ-КОНСАЛТІНГ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Меметов Есфет Меметович займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Меметов Есфет Меметович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Меметов Есфет Меметович вказано в компаніях "ФАВОРИТ-КОНСАЛТІНГ"

Меметов Есфет Меметович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Меметов Есфет Меметович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Меметов Есфет Меметович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені дані зібрані та сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Меметов Есфет Меметович, що згадується у організаціях: "ФАВОРИТ-КОНСАЛТІНГ" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Меметов Есфет Меметович — відомості у досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє директора Меметов Есфет Меметович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Меметов Есфет Меметович.