Мельніков Вячеслав Вікторович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"БАУСТАНДАРТ"
ЄДРПОУ
33392942
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
24.02.2024
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
24.02.2024
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
24.02.2024
Назва компанії
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВЕЛИКЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ
39859124
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
29.01.2024
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ЄВРОТЕХНОЛОГІЇ"
ЄДРПОУ
36981667
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
15.12.2023
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
15.12.2023
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
15.12.2023
Назва компанії
"БРІЗ"
ЄДРПОУ
31949304
Місто
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
15.12.2023
Детальніше
Назва компанії
"БАУЄВРОПРОДУКТ"
ЄДРПОУ
35793479
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
15.12.2023
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
15.12.2023
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
15.12.2023

Часті питання - інформація фізичної особи Мельніков Вячеслав Вікторович

У яких фірмах згадується Мельніков Вячеслав Вікторович?

Згідно з даними реєстрів на Мельніков Вячеслав Вікторович згадується по відношенню до компаній: "БАУСТАНДАРТ" "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВЕЛИКЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ" "ЄВРОТЕХНОЛОГІЇ" "БРІЗ" "БАУЄВРОПРОДУКТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Мельніков Вячеслав Вікторович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких підприємствах Мельніков Вячеслав Вікторович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Мельніков Вячеслав Вікторович вказано в компаніях "БАУСТАНДАРТ" "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВЕЛИКЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ" "ЄВРОТЕХНОЛОГІЇ" "БРІЗ" "БАУЄВРОПРОДУКТ"

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Мельніков Вячеслав Вікторович вказано в якості керівника в компаніях "БАУСТАНДАРТ" "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВЕЛИКЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ" "ЄВРОТЕХНОЛОГІЇ" "БАУЄВРОПРОДУКТ"

Мельніков Вячеслав Вікторович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Мельніков Вячеслав Вікторович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Мельніков Вячеслав Вікторович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені відомості вибрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Мельніков Вячеслав Вікторович, що згадується у організаціях: "БАУСТАНДАРТ", "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВЕЛИКЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ", "ЄВРОТЕХНОЛОГІЇ", "БРІЗ", "БАУЄВРОПРОДУКТ" та ін.

Надана інформація є вірною на час запиту в базі YouControl.

Мельніков Вячеслав Вікторович — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Мельніков Вячеслав Вікторович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої організації, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Мельніков Вячеслав Вікторович.