Мартиненко Інна Петрівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
ЄДРПОУ
44302306
Місто
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Мартиненко Інна Петрівна

У яких фірмах згадується Мартиненко Інна Петрівна?

Згідно з даними реєстрів на Мартиненко Інна Петрівна згадується по відношенню до компаній: ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Мартиненко Інна Петрівна займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Мартиненко Інна Петрівна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Мартиненко Інна Петрівна вказано в компаніях ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"

Мартиненко Інна Петрівна

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Мартиненко Інна Петрівна, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Мартиненко Інна Петрівна. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені відомості підібрані та структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Мартиненко Інна Петрівна, що згадується у компаніях: ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час формування запиту в базі YouControl.

Мартиненко Інна Петрівна — структура досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керівника Мартиненко Інна Петрівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно виконати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої підприємства, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Мартиненко Інна Петрівна.