Маркович Роман Самуілович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ЛЬВІВСЬКЕ ДЕРЕВООБРОБНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО
ЄДРПОУ
02029999
Місто
Дубляни
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Маркович Роман Самуілович

У яких фірмах згадується Маркович Роман Самуілович?

Згідно з даними реєстрів на Маркович Роман Самуілович згадується по відношенню до компаній: ЛЬВІВСЬКЕ ДЕРЕВООБРОБНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Маркович Роман Самуілович займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Маркович Роман Самуілович вказано в якості керівника в компаніях ЛЬВІВСЬКЕ ДЕРЕВООБРОБНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО

Маркович Роман Самуілович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Маркович Роман Самуілович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Маркович Роман Самуілович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені дані вибрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Маркович Роман Самуілович, що згадується у організаціях: ЛЬВІВСЬКЕ ДЕРЕВООБРОБНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО та ін.

Надана інформація є актуальною на момент запиту в системі YouControl.

Маркович Роман Самуілович — відомості у досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє голови Маркович Роман Самуілович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Маркович Роман Самуілович.