Марченко Леонід Карпович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"РОЗІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА"
ЄДРПОУ
03345550
Місто
Розівка
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Марченко Леонід Карпович

У яких організаціях згадується Марченко Леонід Карпович?

Згідно з даними реєстрів на Марченко Леонід Карпович згадується по відношенню до компаній: "РОЗІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Марченко Леонід Карпович займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Марченко Леонід Карпович вказано в якості керівника в компаніях "РОЗІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА"

Марченко Леонід Карпович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Марченко Леонід Карпович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Марченко Леонід Карпович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені дані вибрані та структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Марченко Леонід Карпович, що згадується у компаніях: "РОЗІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" та ін.

Надана інформація є вірною на час запиту в системі YouControl.

Марченко Леонід Карпович — структура досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Марченко Леонід Карпович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої фірми, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Марченко Леонід Карпович.