Маплес Грегорі Марк — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"НЕТ КОННЕКТ СЕРВІСІС"
ЄДРПОУ
43341351
Місто
Житомир
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
27.01.2026
Детальніше
Назва компанії
"НЕТ КОНЕКТ СЕРВІСІС"
ЄДРПОУ
43318708
Місто
Житомир
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
18.12.2024
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Маплес Грегорі Марк

У яких фірмах згадується Маплес Грегорі Марк?

Згідно з даними реєстрів на Маплес Грегорі Марк згадується по відношенню до компаній: "НЕТ КОННЕКТ СЕРВІСІС" "НЕТ КОНЕКТ СЕРВІСІС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Маплес Грегорі Марк займав/займала посади: Засновник

В яких компаніях Маплес Грегорі Марк виступає в якості засновника?

В якості засновника, Маплес Грегорі Марк вказано в компаніях "НЕТ КОННЕКТ СЕРВІСІС" "НЕТ КОНЕКТ СЕРВІСІС"

Маплес Грегорі Марк

На цій сторінці вам показані дані про керівника Маплес Грегорі Марк, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Маплес Грегорі Марк. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені відомості зібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Маплес Грегорі Марк, що згадується у фірмах: "НЕТ КОННЕКТ СЕРВІСІС", "НЕТ КОНЕКТ СЕРВІСІС" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент запиту в особистому кабінеті YouControl.

Маплес Грегорі Марк — відомості у досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Маплес Грегорі Марк ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно здійснити пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої компанії, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Маплес Грегорі Марк.