Малишенко Борис Миколайович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"РОТАРІ КЛУБ "СІМФЕРОПОЛЬ-ТАВРІКА"
ЄДРПОУ
38639873
Місто
Сімферополь
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Малишенко Борис Миколайович

У яких підприємствах згадується Малишенко Борис Миколайович?

Згідно з даними реєстрів на Малишенко Борис Миколайович згадується по відношенню до компаній: "РОТАРІ КЛУБ "СІМФЕРОПОЛЬ-ТАВРІКА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Малишенко Борис Миколайович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Малишенко Борис Миколайович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Малишенко Борис Миколайович вказано в компаніях "РОТАРІ КЛУБ "СІМФЕРОПОЛЬ-ТАВРІКА"

Малишенко Борис Миколайович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Малишенко Борис Миколайович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Малишенко Борис Миколайович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені дані зібрані й структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Малишенко Борис Миколайович, що згадується у організаціях: "РОТАРІ КЛУБ "СІМФЕРОПОЛЬ-ТАВРІКА" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент формування запиту в системі YouControl.

Малишенко Борис Миколайович — структура досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Малишенко Борис Миколайович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Малишенко Борис Миколайович.