Малець Степан Костянтинович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"БІЛУХІВКА"
ЄДРПОУ
03770980
Місто
Білухівка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Малець Степан Костянтинович

У яких компаніях згадується Малець Степан Костянтинович?

Згідно з даними реєстрів на Малець Степан Костянтинович згадується по відношенню до компаній: "БІЛУХІВКА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Малець Степан Костянтинович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Малець Степан Костянтинович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Малець Степан Костянтинович вказано в компаніях "БІЛУХІВКА"

Малець Степан Костянтинович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Малець Степан Костянтинович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Малець Степан Костянтинович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні дані зібрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Малець Степан Костянтинович, що згадується у організаціях: "БІЛУХІВКА" та ін.

Надана інформація є актуальною на час запиту в особистому кабінеті YouControl.

Малець Степан Костянтинович — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Малець Степан Костянтинович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої підприємства, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Малець Степан Костянтинович.