Маленко Павло Пантелеймонович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДАРНИЦЬКИЙ-11"
ЄДРПОУ
22873361
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Маленко Павло Пантелеймонович

У яких організаціях згадується Маленко Павло Пантелеймонович?

Згідно з даними реєстрів на Маленко Павло Пантелеймонович згадується по відношенню до компаній: "ДАРНИЦЬКИЙ-11"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Маленко Павло Пантелеймонович займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Маленко Павло Пантелеймонович вказано в якості керівника в компаніях "ДАРНИЦЬКИЙ-11"

Маленко Павло Пантелеймонович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Маленко Павло Пантелеймонович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Маленко Павло Пантелеймонович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні дані вибрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Маленко Павло Пантелеймонович, що згадується у підприємствах: "ДАРНИЦЬКИЙ-11" та ін.

Надана інформація є вірною на момент звернення в базі YouControl.

Маленко Павло Пантелеймонович — структура досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє директора Маленко Павло Пантелеймонович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Маленко Павло Пантелеймонович.