Махинько Василь Павлович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА "КІНДРАТІВСЬКА"
ЄДРПОУ
30950900
Місто
Горлівка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Махинько Василь Павлович

У яких фірмах згадується Махинько Василь Павлович?

Згідно з даними реєстрів на Махинько Василь Павлович згадується по відношенню до компаній: ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА "КІНДРАТІВСЬКА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Махинько Василь Павлович займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Махинько Василь Павлович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Махинько Василь Павлович вказано в компаніях ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА "КІНДРАТІВСЬКА"

Махинько Василь Павлович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Махинько Василь Павлович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Махинько Василь Павлович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені відомості вибрані та структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Махинько Василь Павлович, що згадується у фірмах: ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА "КІНДРАТІВСЬКА" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент запиту в базі YouControl.

Махинько Василь Павлович — вид досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Махинько Василь Павлович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої фірми, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Махинько Василь Павлович.