Махота Олег Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД"
ЄДРПОУ
34502350
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Махота Олег Іванович

У яких фірмах згадується Махота Олег Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Махота Олег Іванович згадується по відношенню до компаній: "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Махота Олег Іванович займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Махота Олег Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Махота Олег Іванович вказано в компаніях "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД"

Махота Олег Іванович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Махота Олег Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Махота Олег Іванович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені дані підібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Махота Олег Іванович, що згадується у підприємствах: "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент звернення в базі YouControl.

Махота Олег Іванович — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Махота Олег Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої фірми, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Махота Олег Іванович.