Макеев Вячеслав Олександрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДОМОЛЮКС 69"
ЄДРПОУ
33733292
Місто
Кременчук
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
19.04.2024
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
19.04.2024
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
19.04.2024

Часті питання - відомості контрагента Макеев Вячеслав Олександрович

У яких компаніях згадується Макеев Вячеслав Олександрович?

Згідно з даними реєстрів на Макеев Вячеслав Олександрович згадується по відношенню до компаній: "ДОМОЛЮКС 69"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Макеев Вячеслав Олександрович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких підприємствах Макеев Вячеслав Олександрович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Макеев Вячеслав Олександрович вказано в компаніях "ДОМОЛЮКС 69"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Макеев Вячеслав Олександрович вказано в якості керівника в компаніях "ДОМОЛЮКС 69"

Макеев Вячеслав Олександрович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Макеев Вячеслав Олександрович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Макеев Вячеслав Олександрович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені відомості підібрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Макеев Вячеслав Олександрович, що згадується у підприємствах: "ДОМОЛЮКС 69" та ін.

Представлена інформація є актуальною на час формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Макеев Вячеслав Олександрович — відомості у досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Макеев Вячеслав Олександрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно налаштувати пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої підприємства, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Макеев Вячеслав Олександрович.