Макарченко Владислав Вікторович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"КОМПЛАЕНС"
ЄДРПОУ
40848021
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - інформація фізичної особи Макарченко Владислав Вікторович

У яких компаніях згадується Макарченко Владислав Вікторович?

Згідно з даними реєстрів на Макарченко Владислав Вікторович згадується по відношенню до компаній: "КОМПЛАЕНС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Макарченко Владислав Вікторович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких підприємствах Макарченко Владислав Вікторович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Макарченко Владислав Вікторович вказано в компаніях "КОМПЛАЕНС"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Макарченко Владислав Вікторович вказано в якості керівника в компаніях "КОМПЛАЕНС"

Макарченко Владислав Вікторович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Макарченко Владислав Вікторович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Макарченко Владислав Вікторович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні відомості зібрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Макарченко Владислав Вікторович, що згадується у фірмах: "КОМПЛАЕНС" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час запиту в базі YouControl.

Макарченко Владислав Вікторович — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Макарченко Владислав Вікторович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої компанії, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Макарченко Владислав Вікторович.