Лисий Броніслав Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "МЕЛІОРАТОР"
ЄДРПОУ
23614710
Місто
Лупареве
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Лисий Броніслав Іванович

У яких підприємствах згадується Лисий Броніслав Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Лисий Броніслав Іванович згадується по відношенню до компаній: САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "МЕЛІОРАТОР"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Лисий Броніслав Іванович займав/займала посади: Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Лисий Броніслав Іванович вказано в якості керівника в компаніях САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "МЕЛІОРАТОР"

Лисий Броніслав Іванович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Лисий Броніслав Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Лисий Броніслав Іванович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні дані підібрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повне досьє про Лисий Броніслав Іванович, що згадується у підприємствах: САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "МЕЛІОРАТОР" та ін.

Надана інформація є актуальною на момент формування запиту в базі YouControl.

Лисий Броніслав Іванович — відомості у досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Лисий Броніслав Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно здійснити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Лисий Броніслав Іванович.