Листопад Максим Олегович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"МС ДНІПРО"
ЄДРПОУ
35101020
Місто
Дослідне
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Листопад Максим Олегович

У яких фірмах згадується Листопад Максим Олегович?

Згідно з даними реєстрів на Листопад Максим Олегович згадується по відношенню до компаній: "МС ДНІПРО"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Листопад Максим Олегович займав/займала посади: Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Листопад Максим Олегович вказано в якості керівника в компаніях "МС ДНІПРО"

Листопад Максим Олегович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Листопад Максим Олегович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Листопад Максим Олегович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені відомості зібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Листопад Максим Олегович, що згадується у компаніях: "МС ДНІПРО" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час формування запиту в базі YouControl.

Листопад Максим Олегович — відомості у досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керівника Листопад Максим Олегович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно налаштувати пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Листопад Максим Олегович.