Луценко Галина Петрівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
КООПЕРАТИВ "ГІГІЄНА"
ЄДРПОУ
22986326
Місто
Хмельницький
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
24.08.2024
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
24.08.2024
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - дані фізичної особи Луценко Галина Петрівна

У яких підприємствах згадується Луценко Галина Петрівна?

Згідно з даними реєстрів на Луценко Галина Петрівна згадується по відношенню до компаній: КООПЕРАТИВ "ГІГІЄНА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Луценко Галина Петрівна займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких фірмах Луценко Галина Петрівна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Луценко Галина Петрівна вказано в компаніях КООПЕРАТИВ "ГІГІЄНА"

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Луценко Галина Петрівна вказано в якості керівника в компаніях КООПЕРАТИВ "ГІГІЄНА"

Луценко Галина Петрівна

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Луценко Галина Петрівна, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Луценко Галина Петрівна. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені дані вибрані й сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Луценко Галина Петрівна, що згадується у компаніях: КООПЕРАТИВ "ГІГІЄНА" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент запиту в базі YouControl.

Луценко Галина Петрівна — структура досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє голови Луценко Галина Петрівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої організації, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Луценко Галина Петрівна.