Лученко Любовь Леонардовна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ПОЛІТ"
ЄДРПОУ
22035536
Місто
Макіївка
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка фізичної особи Лученко Любовь Леонардовна

У яких організаціях згадується Лученко Любовь Леонардовна?

Згідно з даними реєстрів на Лученко Любовь Леонардовна згадується по відношенню до компаній: "ПОЛІТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Лученко Любовь Леонардовна займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Лученко Любовь Леонардовна вказано в якості керівника в компаніях "ПОЛІТ"

Лученко Любовь Леонардовна

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Лученко Любовь Леонардовна, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Лученко Любовь Леонардовна. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані зібрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Лученко Любовь Леонардовна, що згадується у організаціях: "ПОЛІТ" та ін.

Представлена інформація є вірною на час запиту в системі YouControl.

Лученко Любовь Леонардовна — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Лученко Любовь Леонардовна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Лученко Любовь Леонардовна.