Ляденко Олег Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "КОРПУС ДОПОМОГИ"
ЄДРПОУ
41148391
Місто
Кривий Ріг
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
01.06.2026
Детальніше
Назва компанії
"ГЛИБИННИЙ МАЙСТЕР"
ЄДРПОУ
33575742
Місто
Кривий Ріг
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
16.04.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
16.04.2026
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
16.04.2026
Назва компанії
"ВИДАВНИЧИЙ ДІМ СІГМА"
ЄДРПОУ
34810608
Місто
Кривий Ріг
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
06.11.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
06.11.2025
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
06.11.2025
Назва компанії
"СІГМА"
ЄДРПОУ
30179160
Місто
Хмельницький
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ДІП МАЙСТЕР"
ЄДРПОУ
38658393
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА "ФЕРРУМ"
ЄДРПОУ
34684807
Місто
Бориспіль
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Ляденко Олег Васильович

У яких організаціях згадується Ляденко Олег Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Ляденко Олег Васильович згадується по відношенню до компаній: "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "КОРПУС ДОПОМОГИ" "ГЛИБИННИЙ МАЙСТЕР" "ВИДАВНИЧИЙ ДІМ СІГМА" "СІГМА" "ДІП МАЙСТЕР" "ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА "ФЕРРУМ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Ляденко Олег Васильович займав/займала посади: Засновник Керівник Підписант Бенефіціар

В яких підприємствах Ляденко Олег Васильович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Ляденко Олег Васильович вказано в компаніях "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "КОРПУС ДОПОМОГИ" "ГЛИБИННИЙ МАЙСТЕР" "ВИДАВНИЧИЙ ДІМ СІГМА" "СІГМА" "ДІП МАЙСТЕР"

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Ляденко Олег Васильович вказано в якості керівника в компаніях "ГЛИБИННИЙ МАЙСТЕР" "ВИДАВНИЧИЙ ДІМ СІГМА" "ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА "ФЕРРУМ"

Ляденко Олег Васильович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Ляденко Олег Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Ляденко Олег Васильович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні дані підібрані й сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Ляденко Олег Васильович, що згадується у підприємствах: "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "КОРПУС ДОПОМОГИ", "ГЛИБИННИЙ МАЙСТЕР", "ВИДАВНИЧИЙ ДІМ СІГМА", "СІГМА", "ДІП МАЙСТЕР", "ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА "ФЕРРУМ" та ін.

Представлена інформація є вірною на час формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Ляденко Олег Васильович — відомості у досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Ляденко Олег Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої підприємства, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Ляденко Олег Васильович.