Левицький Михайло Омелянович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
КОЛЕКТИВНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОБУТОВА ХІМІЯ"
ЄДРПОУ
02972411
Місто
Чернівці
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Левицький Михайло Омелянович

У яких компаніях згадується Левицький Михайло Омелянович?

Згідно з даними реєстрів на Левицький Михайло Омелянович згадується по відношенню до компаній: КОЛЕКТИВНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОБУТОВА ХІМІЯ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Левицький Михайло Омелянович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Левицький Михайло Омелянович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Левицький Михайло Омелянович вказано в компаніях КОЛЕКТИВНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОБУТОВА ХІМІЯ"

Левицький Михайло Омелянович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Левицький Михайло Омелянович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Левицький Михайло Омелянович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні дані зібрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повне досьє про Левицький Михайло Омелянович, що згадується у компаніях: КОЛЕКТИВНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОБУТОВА ХІМІЯ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент запиту в особистому кабінеті YouControl.

Левицький Михайло Омелянович — структура досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Левицький Михайло Омелянович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої компанії, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Левицький Михайло Омелянович.