Лебеденко Іван Володимирович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"СВОБОДА-3"
ЄДРПОУ
40425819
Місто
Скадовськ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Лебеденко Іван Володимирович

У яких організаціях згадується Лебеденко Іван Володимирович?

Згідно з даними реєстрів на Лебеденко Іван Володимирович згадується по відношенню до компаній: "СВОБОДА-3"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Лебеденко Іван Володимирович займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Лебеденко Іван Володимирович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Лебеденко Іван Володимирович вказано в компаніях "СВОБОДА-3"

Лебеденко Іван Володимирович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Лебеденко Іван Володимирович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Лебеденко Іван Володимирович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені відомості зібрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Лебеденко Іван Володимирович, що згадується у організаціях: "СВОБОДА-3" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент запиту в базі YouControl.

Лебеденко Іван Володимирович — відомості у досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Лебеденко Іван Володимирович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Лебеденко Іван Володимирович.