Лапенюк Андрій Федорович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЧЕСНА І СВЯТА КРАЇНА"
ЄДРПОУ
36861958
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
26.08.2026
Детальніше
Назва компанії
"ВІДРОДЖЕННЯ З ТОБОЮ"
ЄДРПОУ
37500225
Місто
Київ
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
21.07.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
21.07.2026
Назва компанії
"БЕКЕР-УКРАЇНА"
ЄДРПОУ
30679044
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
22.06.2026
Детальніше
Назва компанії
"АВТОБЕСТ УКРАЇНА"
ЄДРПОУ
36301287
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
22.06.2026
Детальніше
Назва компанії
"ГЕНЕРАЛ-1"
ЄДРПОУ
35486466
Місто
Гребельки
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
22.06.2026
Детальніше
Назва компанії
"КРЕДО"
ЄДРПОУ
32592552
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
15.06.2026
Детальніше
Назва компанії
"ДІТИ ДОНБАСУ"
ЄДРПОУ
39550880
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
01.12.2025
Детальніше
Назва компанії
"ГЕНЕРАЛ"
ЄДРПОУ
32306150
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"МІРТРЕЙД"
ЄДРПОУ
41722950
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"КУР'ЄР СЕРВІС"
ЄДРПОУ
44027204
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "СИЛА ПРОБУДЖЕННЯ" У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА"
ЄДРПОУ
39907921
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Лапенюк Андрій Федорович

У яких фірмах згадується Лапенюк Андрій Федорович?

Згідно з даними реєстрів на Лапенюк Андрій Федорович згадується по відношенню до компаній: "ЧЕСНА І СВЯТА КРАЇНА" "ВІДРОДЖЕННЯ З ТОБОЮ" "БЕКЕР-УКРАЇНА" "АВТОБЕСТ УКРАЇНА" "ГЕНЕРАЛ-1" "КРЕДО" "ДІТИ ДОНБАСУ" "ГЕНЕРАЛ" "МІРТРЕЙД" "КУР'ЄР СЕРВІС" "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "СИЛА ПРОБУДЖЕННЯ" У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Лапенюк Андрій Федорович займав/займала посади: Керівник Підписант Засновник Бенефіціар

В яких підприємствах Лапенюк Андрій Федорович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Лапенюк Андрій Федорович вказано в компаніях "БЕКЕР-УКРАЇНА" "АВТОБЕСТ УКРАЇНА" "ГЕНЕРАЛ-1" "КРЕДО" "ДІТИ ДОНБАСУ" "ГЕНЕРАЛ" "МІРТРЕЙД" "КУР'ЄР СЕРВІС"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Лапенюк Андрій Федорович вказано в якості керівника в компаніях "ЧЕСНА І СВЯТА КРАЇНА" "ВІДРОДЖЕННЯ З ТОБОЮ" "ГЕНЕРАЛ" "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "СИЛА ПРОБУДЖЕННЯ" У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА"

Лапенюк Андрій Федорович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Лапенюк Андрій Федорович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Лапенюк Андрій Федорович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені відомості підібрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Лапенюк Андрій Федорович, що згадується у підприємствах: "ЧЕСНА І СВЯТА КРАЇНА", "ВІДРОДЖЕННЯ З ТОБОЮ", "БЕКЕР-УКРАЇНА", "АВТОБЕСТ УКРАЇНА", "ГЕНЕРАЛ-1", "КРЕДО", "ДІТИ ДОНБАСУ", "ГЕНЕРАЛ", "МІРТРЕЙД", "КУР'ЄР СЕРВІС", "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "СИЛА ПРОБУДЖЕННЯ" У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА" та ін.

Представлена інформація є вірною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Лапенюк Андрій Федорович — відомості у досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керуючого Лапенюк Андрій Федорович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої фірми, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Лапенюк Андрій Федорович.