Лакида Петро Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
НЕПІДПРИЄМНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ТОВАРИСТВО ЛІСОВОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ В УКРАЇНІ"
ЄДРПОУ
33692178
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка фізичної особи Лакида Петро Іванович

У яких фірмах згадується Лакида Петро Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Лакида Петро Іванович згадується по відношенню до компаній: НЕПІДПРИЄМНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ТОВАРИСТВО ЛІСОВОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ В УКРАЇНІ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Лакида Петро Іванович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Лакида Петро Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Лакида Петро Іванович вказано в компаніях НЕПІДПРИЄМНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ТОВАРИСТВО ЛІСОВОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ В УКРАЇНІ"

Лакида Петро Іванович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Лакида Петро Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Лакида Петро Іванович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені дані підібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Лакида Петро Іванович, що згадується у фірмах: НЕПІДПРИЄМНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ТОВАРИСТВО ЛІСОВОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ В УКРАЇНІ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час запиту в системі YouControl.

Лакида Петро Іванович — структура досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Лакида Петро Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно зробити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої фірми, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Лакида Петро Іванович.