Лакуста Василь Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"БУКПРОМОБЛАДНАННЯ"
ЄДРПОУ
38252724
Місто
Костинці
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Лакуста Василь Іванович

У яких підприємствах згадується Лакуста Василь Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Лакуста Василь Іванович згадується по відношенню до компаній: "БУКПРОМОБЛАДНАННЯ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Лакуста Василь Іванович займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Лакуста Василь Іванович вказано в якості керівника в компаніях "БУКПРОМОБЛАДНАННЯ"

Лакуста Василь Іванович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Лакуста Василь Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Лакуста Василь Іванович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані вибрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повне досьє про Лакуста Василь Іванович, що згадується у компаніях: "БУКПРОМОБЛАДНАННЯ" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент звернення в системі YouControl.

Лакуста Василь Іванович — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Лакуста Василь Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої компанії, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Лакуста Василь Іванович.