Хробатенко Анатолій Петрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ВІТА САНА"
ЄДРПОУ
35111002
Місто
Вінниця
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Хробатенко Анатолій Петрович

У яких компаніях згадується Хробатенко Анатолій Петрович?

Згідно з даними реєстрів на Хробатенко Анатолій Петрович згадується по відношенню до компаній: "ВІТА САНА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Хробатенко Анатолій Петрович займав/займала посади: Засновник

В яких фірмах Хробатенко Анатолій Петрович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Хробатенко Анатолій Петрович вказано в компаніях "ВІТА САНА"

Хробатенко Анатолій Петрович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Хробатенко Анатолій Петрович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Хробатенко Анатолій Петрович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні відомості зібрані й сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Хробатенко Анатолій Петрович, що згадується у фірмах: "ВІТА САНА" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час звернення в системі YouControl.

Хробатенко Анатолій Петрович — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Хробатенко Анатолій Петрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Хробатенко Анатолій Петрович.