Хоменко Дмитро Юрійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"АСОЦІАЦІЯ МАЙСТРІВ ХУДОЖНЬОЇ ОБРОБКИ МАТЕРІАЛІВ"
ЄДРПОУ
42469910
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
15.12.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ЦЕПЕШЛАЙФ"
ЄДРПОУ
42208524
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
13.03.2023
Детальніше
Назва компанії
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ
00015622
Місто
Київ
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
ПІВДЕННО-СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ДНІПРО)
ЄДРПОУ
43314918
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"АКВІЛАН"
ЄДРПОУ
41366786
Місто
Суми
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ГОЛД ГАЗ"
ЄДРПОУ
43208860
Місто
Харків
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Хоменко Дмитро Юрійович

У яких підприємствах згадується Хоменко Дмитро Юрійович?

Згідно з даними реєстрів на Хоменко Дмитро Юрійович згадується по відношенню до компаній: "АСОЦІАЦІЯ МАЙСТРІВ ХУДОЖНЬОЇ ОБРОБКИ МАТЕРІАЛІВ" "ЦЕПЕШЛАЙФ" МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПІВДЕННО-СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ДНІПРО) "АКВІЛАН" "ГОЛД ГАЗ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Хоменко Дмитро Юрійович займав/займала посади: Керівник Засновник Підписант

В яких компаніях Хоменко Дмитро Юрійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Хоменко Дмитро Юрійович вказано в компаніях "АСОЦІАЦІЯ МАЙСТРІВ ХУДОЖНЬОЇ ОБРОБКИ МАТЕРІАЛІВ" "АКВІЛАН"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Хоменко Дмитро Юрійович вказано в якості керівника в компаніях "АСОЦІАЦІЯ МАЙСТРІВ ХУДОЖНЬОЇ ОБРОБКИ МАТЕРІАЛІВ" "ЦЕПЕШЛАЙФ" "ГОЛД ГАЗ"

Хоменко Дмитро Юрійович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Хоменко Дмитро Юрійович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Хоменко Дмитро Юрійович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні відомості зібрані й структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Хоменко Дмитро Юрійович, що згадується у компаніях: "АСОЦІАЦІЯ МАЙСТРІВ ХУДОЖНЬОЇ ОБРОБКИ МАТЕРІАЛІВ", "ЦЕПЕШЛАЙФ", МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ, ПІВДЕННО-СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ДНІПРО), "АКВІЛАН", "ГОЛД ГАЗ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент формування запиту в системі YouControl.

Хоменко Дмитро Юрійович — структура досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керівника Хоменко Дмитро Юрійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Хоменко Дмитро Юрійович.