Ходак Андрій Валерійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
ЄДРПОУ
25562561
Місто
ЧЕРВОНОГРАД
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
19.05.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
19.05.2026
Назва компанії
ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА У МІСТІ ЧЕРВОНОГРАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ
33839799
Місто
Червоноград
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Ходак Андрій Валерійович

У яких компаніях згадується Ходак Андрій Валерійович?

Згідно з даними реєстрів на Ходак Андрій Валерійович згадується по відношенню до компаній: ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА У МІСТІ ЧЕРВОНОГРАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Ходак Андрій Валерійович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Ходак Андрій Валерійович вказано в якості керівника в компаніях ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА У МІСТІ ЧЕРВОНОГРАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ходак Андрій Валерійович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Ходак Андрій Валерійович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Ходак Андрій Валерійович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені дані підібрані та структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Ходак Андрій Валерійович, що згадується у організаціях: ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ, ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА У МІСТІ ЧЕРВОНОГРАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент запиту в системі YouControl.

Ходак Андрій Валерійович — структура досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Ходак Андрій Валерійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно виконати пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої фірми, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Ходак Андрій Валерійович.