Хмеляр Лариса Володимирівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"КАЛІФ"
ЄДРПОУ
34372377
Місто
Шаргород
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Хмеляр Лариса Володимирівна

У яких підприємствах згадується Хмеляр Лариса Володимирівна?

Згідно з даними реєстрів на Хмеляр Лариса Володимирівна згадується по відношенню до компаній: "КАЛІФ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Хмеляр Лариса Володимирівна займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Хмеляр Лариса Володимирівна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Хмеляр Лариса Володимирівна вказано в компаніях "КАЛІФ"

Хмеляр Лариса Володимирівна

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Хмеляр Лариса Володимирівна, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Хмеляр Лариса Володимирівна. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані вибрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Хмеляр Лариса Володимирівна, що згадується у організаціях: "КАЛІФ" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Хмеляр Лариса Володимирівна — структура досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керівника Хмеляр Лариса Володимирівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої фірми, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Хмеляр Лариса Володимирівна.