Хінєв Іван Петрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЕЛЕКТРОМОНТАЖ-ПРОЕКТ"
ЄДРПОУ
38479472
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ГОСПОДАРСТВО ДРЗ"
ЄДРПОУ
44086286
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - відомості контрагента Хінєв Іван Петрович

У яких фірмах згадується Хінєв Іван Петрович?

Згідно з даними реєстрів на Хінєв Іван Петрович згадується по відношенню до компаній: "ЕЛЕКТРОМОНТАЖ-ПРОЕКТ" "ГОСПОДАРСТВО ДРЗ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Хінєв Іван Петрович займав/займала посади: Бенефіціар Керівник Засновник

В яких підприємствах Хінєв Іван Петрович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Хінєв Іван Петрович вказано в компаніях "ЕЛЕКТРОМОНТАЖ-ПРОЕКТ" "ГОСПОДАРСТВО ДРЗ"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Хінєв Іван Петрович вказано в якості керівника в компаніях "ЕЛЕКТРОМОНТАЖ-ПРОЕКТ" "ГОСПОДАРСТВО ДРЗ"

Хінєв Іван Петрович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Хінєв Іван Петрович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Хінєв Іван Петрович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені відомості вибрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Хінєв Іван Петрович, що згадується у фірмах: "ЕЛЕКТРОМОНТАЖ-ПРОЕКТ", "ГОСПОДАРСТВО ДРЗ" та ін.

Представлена інформація є актуальною на час звернення в базі YouControl.

Хінєв Іван Петрович — структура досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керуючого Хінєв Іван Петрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Хінєв Іван Петрович.