Хіміченко Максим Анатолійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ "БУДКАМІНЬ"
ЄДРПОУ
35924765
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
26.06.2026
Детальніше
Назва компанії
"УШОМИРГРАНІТ"
ЄДРПОУ
38500304
Місто
Ушомир
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Хіміченко Максим Анатолійович

У яких організаціях згадується Хіміченко Максим Анатолійович?

Згідно з даними реєстрів на Хіміченко Максим Анатолійович згадується по відношенню до компаній: "ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ "БУДКАМІНЬ" "УШОМИРГРАНІТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Хіміченко Максим Анатолійович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Хіміченко Максим Анатолійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Хіміченко Максим Анатолійович вказано в компаніях "ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ "БУДКАМІНЬ" "УШОМИРГРАНІТ"

Хіміченко Максим Анатолійович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Хіміченко Максим Анатолійович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Хіміченко Максим Анатолійович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені відомості вибрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Хіміченко Максим Анатолійович, що згадується у компаніях: "ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ "БУДКАМІНЬ", "УШОМИРГРАНІТ" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент звернення в базі YouControl.

Хіміченко Максим Анатолійович — структура досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Хіміченко Максим Анатолійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Хіміченко Максим Анатолійович.