Хамула Марія Іванівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ТЕРЕН"
ЄДРПОУ
30933864
Місто
Красне
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ЖАЙВІР"
ЄДРПОУ
20795697
Місто
Мала Вільшанка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Хамула Марія Іванівна

У яких фірмах згадується Хамула Марія Іванівна?

Згідно з даними реєстрів на Хамула Марія Іванівна згадується по відношенню до компаній: "ТЕРЕН" "ЖАЙВІР"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Хамула Марія Іванівна займав/займала посади: Засновник

В яких фірмах Хамула Марія Іванівна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Хамула Марія Іванівна вказано в компаніях "ТЕРЕН" "ЖАЙВІР"

Хамула Марія Іванівна

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Хамула Марія Іванівна, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Хамула Марія Іванівна. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні відомості зібрані й сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Хамула Марія Іванівна, що згадується у компаніях: "ТЕРЕН", "ЖАЙВІР" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент запиту в системі YouControl.

Хамула Марія Іванівна — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Хамула Марія Іванівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої організації, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Хамула Марія Іванівна.