Хамець Іван Богданович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ФОНД ПІДТРИМКИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ"
ЄДРПОУ
41590901
Місто
Рудки
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Хамець Іван Богданович

У яких організаціях згадується Хамець Іван Богданович?

Згідно з даними реєстрів на Хамець Іван Богданович згадується по відношенню до компаній: "ФОНД ПІДТРИМКИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Хамець Іван Богданович займав/займала посади: Засновник

В яких фірмах Хамець Іван Богданович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Хамець Іван Богданович вказано в компаніях "ФОНД ПІДТРИМКИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ"

Хамець Іван Богданович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Хамець Іван Богданович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Хамець Іван Богданович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені відомості зібрані та структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Хамець Іван Богданович, що згадується у фірмах: "ФОНД ПІДТРИМКИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ" та ін.

Представлена інформація є вірною на час звернення в системі YouControl.

Хамець Іван Богданович — структура досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Хамець Іван Богданович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої фірми, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Хамець Іван Богданович.