Кириленко Василь Ілліч — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ОБУХІВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "БУДШЛЯХАГРОВОДСЕРВІС"
ЄДРПОУ
13724567
Місто
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Кириленко Василь Ілліч

У яких фірмах згадується Кириленко Василь Ілліч?

Згідно з даними реєстрів на Кириленко Василь Ілліч згадується по відношенню до компаній: ОБУХІВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "БУДШЛЯХАГРОВОДСЕРВІС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Кириленко Василь Ілліч займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Кириленко Василь Ілліч вказано в якості керівника в компаніях ОБУХІВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "БУДШЛЯХАГРОВОДСЕРВІС"

Кириленко Василь Ілліч

На цій сторінці вам показані дані про керівника Кириленко Василь Ілліч, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Кириленко Василь Ілліч. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені відомості вибрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Кириленко Василь Ілліч, що згадується у фірмах: ОБУХІВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "БУДШЛЯХАГРОВОДСЕРВІС" та ін.

Представлена інформація є вірною на час формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Кириленко Василь Ілліч — вид досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Кириленко Василь Ілліч ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої підприємства, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Кириленко Василь Ілліч.