Кверель Роман Арнольдович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДРАЙВ"
ЄДРПОУ
20292111
Місто
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "МІСІЯ"
ЄДРПОУ
13472485
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "МАЛАХІТ"
ЄДРПОУ
20260884
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Кверель Роман Арнольдович

У яких підприємствах згадується Кверель Роман Арнольдович?

Згідно з даними реєстрів на Кверель Роман Арнольдович згадується по відношенню до компаній: "ДРАЙВ" БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "МІСІЯ" ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "МАЛАХІТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Кверель Роман Арнольдович займав/займала посади: Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Кверель Роман Арнольдович вказано в якості керівника в компаніях "ДРАЙВ" БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "МІСІЯ" ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "МАЛАХІТ"

Кверель Роман Арнольдович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Кверель Роман Арнольдович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Кверель Роман Арнольдович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені дані підібрані й сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Кверель Роман Арнольдович, що згадується у підприємствах: "ДРАЙВ", БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "МІСІЯ", ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "МАЛАХІТ" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент звернення в системі YouControl.

Кверель Роман Арнольдович — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє голови Кверель Роман Арнольдович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої компанії, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Кверель Роман Арнольдович.