Куртяк Іван Якубович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "СВІТАНОК"
ЄДРПОУ
03766903
Місто
Комінтернівське
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Куртяк Іван Якубович

У яких компаніях згадується Куртяк Іван Якубович?

Згідно з даними реєстрів на Куртяк Іван Якубович згадується по відношенню до компаній: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "СВІТАНОК"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Куртяк Іван Якубович займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Куртяк Іван Якубович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Куртяк Іван Якубович вказано в компаніях СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "СВІТАНОК"

Куртяк Іван Якубович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Куртяк Іван Якубович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Куртяк Іван Якубович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані та сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Куртяк Іван Якубович, що згадується у фірмах: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "СВІТАНОК" та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент запиту в особистому кабінеті YouControl.

Куртяк Іван Якубович — структура досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє голови Куртяк Іван Якубович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Куртяк Іван Якубович.