Кулик Петро Корнійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
КОЛЕКТИВНИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЗАКЛАД "ПРОМІНЬ"
ЄДРПОУ
21163953
Місто
Долина
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
11.06.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
11.06.2026
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІЖГОСПОДАРСЬКИХ ЗДРАВНИЦЬ "ТЕРНОПІЛЬСІЛЬГОСПЗДРАВНИЦЯ"
ЄДРПОУ
04633647
Місто
Вінниця
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
06.02.2023
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
06.02.2023

Часті питання - відомості контрагента Кулик Петро Корнійович

У яких підприємствах згадується Кулик Петро Корнійович?

Згідно з даними реєстрів на Кулик Петро Корнійович згадується по відношенню до компаній: КОЛЕКТИВНИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЗАКЛАД "ПРОМІНЬ" ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІЖГОСПОДАРСЬКИХ ЗДРАВНИЦЬ "ТЕРНОПІЛЬСІЛЬГОСПЗДРАВНИЦЯ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Кулик Петро Корнійович займав/займала посади: Підписант Керівник Бенефіціар Засновник

В яких компаніях Кулик Петро Корнійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Кулик Петро Корнійович вказано в компаніях КОЛЕКТИВНИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЗАКЛАД "ПРОМІНЬ"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Кулик Петро Корнійович вказано в якості керівника в компаніях КОЛЕКТИВНИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЗАКЛАД "ПРОМІНЬ" ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІЖГОСПОДАРСЬКИХ ЗДРАВНИЦЬ "ТЕРНОПІЛЬСІЛЬГОСПЗДРАВНИЦЯ"

Кулик Петро Корнійович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Кулик Петро Корнійович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Кулик Петро Корнійович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені дані підібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Кулик Петро Корнійович, що згадується у підприємствах: КОЛЕКТИВНИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЗАКЛАД "ПРОМІНЬ", ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІЖГОСПОДАРСЬКИХ ЗДРАВНИЦЬ "ТЕРНОПІЛЬСІЛЬГОСПЗДРАВНИЦЯ" та ін.

Надана інформація є вірною на час запиту в особистому кабінеті YouControl.

Кулик Петро Корнійович — структура досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Кулик Петро Корнійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Кулик Петро Корнійович.