Кучер Віктор Євгенович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"БАЛЛЕР"
ЄДРПОУ
39424424
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Кучер Віктор Євгенович

У яких організаціях згадується Кучер Віктор Євгенович?

Згідно з даними реєстрів на Кучер Віктор Євгенович згадується по відношенню до компаній: "БАЛЛЕР"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Кучер Віктор Євгенович займав/займала посади: Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Кучер Віктор Євгенович вказано в якості керівника в компаніях "БАЛЛЕР"

Кучер Віктор Євгенович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Кучер Віктор Євгенович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Кучер Віктор Євгенович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні дані підібрані та структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Кучер Віктор Євгенович, що згадується у фірмах: "БАЛЛЕР" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час звернення в базі YouControl.

Кучер Віктор Євгенович — вид досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Кучер Віктор Євгенович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої організації, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Кучер Віктор Євгенович.