Крісенко Віктор Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ПРОДСІЛЬМАШ"
ЄДРПОУ
22427785
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "АВТО - 24"
ЄДРПОУ
24794370
Місто
Миколаїв
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Крісенко Віктор Іванович

У яких організаціях згадується Крісенко Віктор Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Крісенко Віктор Іванович згадується по відношенню до компаній: "ПРОДСІЛЬМАШ" АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "АВТО - 24"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Крісенко Віктор Іванович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких організаціях Крісенко Віктор Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Крісенко Віктор Іванович вказано в компаніях АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "АВТО - 24"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Крісенко Віктор Іванович вказано в якості керівника в компаніях "ПРОДСІЛЬМАШ"

Крісенко Віктор Іванович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Крісенко Віктор Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Крісенко Віктор Іванович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені відомості вибрані та сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Крісенко Віктор Іванович, що згадується у організаціях: "ПРОДСІЛЬМАШ", АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "АВТО - 24" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент формування запиту в базі YouControl.

Крісенко Віктор Іванович — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Крісенко Віктор Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно здійснити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої підприємства, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Крісенко Віктор Іванович.