Кравчук Петро Степанович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ПРОФАГРО"
ЄДРПОУ
23653515
Місто
Копистин
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Кравчук Петро Степанович

У яких фірмах згадується Кравчук Петро Степанович?

Згідно з даними реєстрів на Кравчук Петро Степанович згадується по відношенню до компаній: КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ПРОФАГРО"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Кравчук Петро Степанович займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Кравчук Петро Степанович вказано в якості керівника в компаніях КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ПРОФАГРО"

Кравчук Петро Степанович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Кравчук Петро Степанович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Кравчук Петро Степанович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені відомості вибрані й сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Кравчук Петро Степанович, що згадується у організаціях: КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ПРОФАГРО" та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Кравчук Петро Степанович — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керівника Кравчук Петро Степанович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої компанії, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Кравчук Петро Степанович.