Ковбашин Ганна Василівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"МІЖГІРСЬКИЙ ЛІСОКОМБІНАТ"
ЄДРПОУ
00274080
Місто
Міжгір'я
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Ковбашин Ганна Василівна

У яких організаціях згадується Ковбашин Ганна Василівна?

Згідно з даними реєстрів на Ковбашин Ганна Василівна згадується по відношенню до компаній: "МІЖГІРСЬКИЙ ЛІСОКОМБІНАТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Ковбашин Ганна Василівна займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Ковбашин Ганна Василівна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Ковбашин Ганна Василівна вказано в компаніях "МІЖГІРСЬКИЙ ЛІСОКОМБІНАТ"

Ковбашин Ганна Василівна

На цій сторінці вам надані дані про керівника Ковбашин Ганна Василівна, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Ковбашин Ганна Василівна. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені відомості підібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Ковбашин Ганна Василівна, що згадується у фірмах: "МІЖГІРСЬКИЙ ЛІСОКОМБІНАТ" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Ковбашин Ганна Василівна — структура досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Ковбашин Ганна Василівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої компанії, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Ковбашин Ганна Василівна.