Коваль Віктор Вікторович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЦЕНТРЕНЕРГОМОНТАЖ"
ЄДРПОУ
35046410
Місто
Біла Церква
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
10.02.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
10.02.2026
Назва компанії
"ВІННИЦЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА"
ЄДРПОУ
44305752
Місто
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
08.04.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
08.04.2025
Назва компанії
"ЕЛКОМПЛЮС"
ЄДРПОУ
34224955
Місто
Узин
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
29.01.2024
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
29.01.2024
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
29.01.2024
Назва компанії
"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "НА ПІДТРИМКУ МОЛОДИХ ТАЛАНТІВ КРИМУ"
ЄДРПОУ
24398208
Місто
Алушта
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
03.02.2021
Детальніше
Назва компанії
"АКАДЕМІЯ ПРАВОСУДДЯ"
ЄДРПОУ
36228312
Місто
Сімферополь
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
20.06.2018
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
20.06.2018
Назва компанії
"НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ІНЖЕНЕРНІ МЕРЕЖІ"
ЄДРПОУ
34688073
Місто
Біла Церква
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - перевірка фізичної особи Коваль Віктор Вікторович

У яких підприємствах згадується Коваль Віктор Вікторович?

Згідно з даними реєстрів на Коваль Віктор Вікторович згадується по відношенню до компаній: "ЦЕНТРЕНЕРГОМОНТАЖ" "ВІННИЦЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА" "ЕЛКОМПЛЮС" "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "НА ПІДТРИМКУ МОЛОДИХ ТАЛАНТІВ КРИМУ" "АКАДЕМІЯ ПРАВОСУДДЯ" "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ІНЖЕНЕРНІ МЕРЕЖІ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Коваль Віктор Вікторович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких підприємствах Коваль Віктор Вікторович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Коваль Віктор Вікторович вказано в компаніях "ВІННИЦЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА" "ЕЛКОМПЛЮС" "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "НА ПІДТРИМКУ МОЛОДИХ ТАЛАНТІВ КРИМУ"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Коваль Віктор Вікторович вказано в якості керівника в компаніях "ЦЕНТРЕНЕРГОМОНТАЖ" "ВІННИЦЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА" "ЕЛКОМПЛЮС" "АКАДЕМІЯ ПРАВОСУДДЯ" "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ІНЖЕНЕРНІ МЕРЕЖІ"

Коваль Віктор Вікторович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Коваль Віктор Вікторович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Коваль Віктор Вікторович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені дані зібрані та сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Коваль Віктор Вікторович, що згадується у підприємствах: "ЦЕНТРЕНЕРГОМОНТАЖ", "ВІННИЦЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА", "ЕЛКОМПЛЮС", "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "НА ПІДТРИМКУ МОЛОДИХ ТАЛАНТІВ КРИМУ", "АКАДЕМІЯ ПРАВОСУДДЯ", "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ІНЖЕНЕРНІ МЕРЕЖІ" та ін.

Представлена інформація є вірною на час запиту в базі YouControl.

Коваль Віктор Вікторович — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Коваль Віктор Вікторович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно зробити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої організації, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Коваль Віктор Вікторович.