Костенко Іван Станіславович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЕКСПОМЕТ ПЛЮС"
ЄДРПОУ
23462996
Місто
Харків
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
25.09.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
25.09.2026
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ОЛЬГА-ЕКСПО"
ЄДРПОУ
33675571
Місто
Харків
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"КРУКЕТ 2025"
ЄДРПОУ
37366209
Місто
Полтава
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Костенко Іван Станіславович

У яких підприємствах згадується Костенко Іван Станіславович?

Згідно з даними реєстрів на Костенко Іван Станіславович згадується по відношенню до компаній: "ЕКСПОМЕТ ПЛЮС" "ОЛЬГА-ЕКСПО" "КРУКЕТ 2025"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Костенко Іван Станіславович займав/займала посади: Підписант Керівник Бенефіціар Засновник

В яких фірмах Костенко Іван Станіславович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Костенко Іван Станіславович вказано в компаніях "ЕКСПОМЕТ ПЛЮС" "ОЛЬГА-ЕКСПО" "КРУКЕТ 2025"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Костенко Іван Станіславович вказано в якості керівника в компаніях "ЕКСПОМЕТ ПЛЮС"

Костенко Іван Станіславович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Костенко Іван Станіславович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Костенко Іван Станіславович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані й структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Костенко Іван Станіславович, що згадується у організаціях: "ЕКСПОМЕТ ПЛЮС", "ОЛЬГА-ЕКСПО", "КРУКЕТ 2025" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент запиту в системі YouControl.

Костенко Іван Станіславович — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Костенко Іван Станіславович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно здійснити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої фірми, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Костенко Іван Станіславович.