Клєвцов Борис Валерійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"АЛЬФА-СЕРВІС"
ЄДРПОУ
30346233
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Клєвцов Борис Валерійович

У яких компаніях згадується Клєвцов Борис Валерійович?

Згідно з даними реєстрів на Клєвцов Борис Валерійович згадується по відношенню до компаній: "АЛЬФА-СЕРВІС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Клєвцов Борис Валерійович займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Клєвцов Борис Валерійович вказано в якості керівника в компаніях "АЛЬФА-СЕРВІС"

Клєвцов Борис Валерійович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Клєвцов Борис Валерійович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Клєвцов Борис Валерійович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні відомості вибрані та сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Клєвцов Борис Валерійович, що згадується у компаніях: "АЛЬФА-СЕРВІС" та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент звернення в системі YouControl.

Клєвцов Борис Валерійович — структура досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Клєвцов Борис Валерійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Клєвцов Борис Валерійович.