Карпунін Данило Вадимови — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЛАРИАТ"
ЄДРПОУ
44194016
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - перевірка контрагента Карпунін Данило Вадимови

У яких компаніях згадується Карпунін Данило Вадимови?

Згідно з даними реєстрів на Карпунін Данило Вадимови згадується по відношенню до компаній: "ЛАРИАТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Карпунін Данило Вадимови займав/займала посади: Бенефіціар Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Карпунін Данило Вадимови вказано в якості керівника в компаніях "ЛАРИАТ"

Карпунін Данило Вадимови

На цій сторінці вам надані дані про керівника Карпунін Данило Вадимови, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Карпунін Данило Вадимови. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені дані зібрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Карпунін Данило Вадимови, що згадується у компаніях: "ЛАРИАТ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час звернення в базі YouControl.

Карпунін Данило Вадимови — вид досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Карпунін Данило Вадимови ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої фірми, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Карпунін Данило Вадимови.