Карасті Ірина Альбертівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРЕГІВСЬКЕ"
ЄДРПОУ
32058947
Місто
Берегове
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка фізичної особи Карасті Ірина Альбертівна

У яких компаніях згадується Карасті Ірина Альбертівна?

Згідно з даними реєстрів на Карасті Ірина Альбертівна згадується по відношенню до компаній: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРЕГІВСЬКЕ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Карасті Ірина Альбертівна займав/займала посади: Засновник

В яких компаніях Карасті Ірина Альбертівна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Карасті Ірина Альбертівна вказано в компаніях СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРЕГІВСЬКЕ"

Карасті Ірина Альбертівна

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Карасті Ірина Альбертівна, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Карасті Ірина Альбертівна. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні відомості підібрані та структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Карасті Ірина Альбертівна, що згадується у організаціях: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРЕГІВСЬКЕ" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час запиту в базі YouControl.

Карасті Ірина Альбертівна — структура досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Карасті Ірина Альбертівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої підприємства, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Карасті Ірина Альбертівна.