Кадлєцов Василь Антонович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"СПОРТИВНИЙ КЛУБ ЗІРКА-2002"
ЄДРПОУ
26240730
Місто
Кропивницький
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Кадлєцов Василь Антонович

У яких компаніях згадується Кадлєцов Василь Антонович?

Згідно з даними реєстрів на Кадлєцов Василь Антонович згадується по відношенню до компаній: "СПОРТИВНИЙ КЛУБ ЗІРКА-2002"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Кадлєцов Василь Антонович займав/займала посади: Засновник

В яких фірмах Кадлєцов Василь Антонович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Кадлєцов Василь Антонович вказано в компаніях "СПОРТИВНИЙ КЛУБ ЗІРКА-2002"

Кадлєцов Василь Антонович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Кадлєцов Василь Антонович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Кадлєцов Василь Антонович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені дані підібрані та структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Кадлєцов Василь Антонович, що згадується у фірмах: "СПОРТИВНИЙ КЛУБ ЗІРКА-2002" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час звернення в базі YouControl.

Кадлєцов Василь Антонович — структура досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Кадлєцов Василь Антонович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої підприємства, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Кадлєцов Василь Антонович.