Качинський Ігор Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕСНІВКА"
ЄДРПОУ
30828517
Місто
Денисів
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Качинський Ігор Васильович

У яких організаціях згадується Качинський Ігор Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Качинський Ігор Васильович згадується по відношенню до компаній: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕСНІВКА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Качинський Ігор Васильович займав/займала посади: Засновник

В яких фірмах Качинський Ігор Васильович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Качинський Ігор Васильович вказано в компаніях СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕСНІВКА"

Качинський Ігор Васильович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Качинський Ігор Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Качинський Ігор Васильович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені відомості підібрані та сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Качинський Ігор Васильович, що згадується у підприємствах: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕСНІВКА" та ін.

Представлена інформація є вірною на час звернення в системі YouControl.

Качинський Ігор Васильович — структура досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Качинський Ігор Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно зробити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої компанії, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Качинський Ігор Васильович.